Yuanhang Bio-Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Jesteśmy Twoim zaufanym źródłem wysokiej jakości sterydów w Chinach.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy antyestrogenowe

CAS 50-41-9 Clomid / Clomiphene Citrate Powder, Raw Steroid Powders

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
zawsze przynosisz mi dobre wieści, takie jak twoja obsługa. Cialis jest dobry, zmieniłem się w HULK. Teraz jestem naprawdę sexy.

—— Glen (USA)

Pobierz Benzociane dziś rano, próbowałem, duże zdrętwienie na języku, wiem, że to dobrze. Nie mogę się doczekać, kiedy złożę ci drugie zamówienie.

—— Jose (UK)

Jestem nową ręką w tej dziedzinie, twoja cierpliwość wpuściła mnie w nowy świat. Uczucie jest świetne. Poproszę o więcej półfabrykatu od ciebie, przyjacielu.

—— Michael (USA)

Dzięki, dostałem paczkę wczoraj i test jest dobry. Zapłacę ci jutro za kolejne zamówienie. Szczęśliwego biznesu z tobą.

—— Kenny (UK)

jesteś niesamowity. Zawsze możesz to zrobić, mój prawdziwy przyjaciel.

—— Rabin (Szwecja)

Im Online Czat teraz

CAS 50-41-9 Clomid / Clomiphene Citrate Powder, Raw Steroid Powders

Chiny CAS 50-41-9 Clomid / Clomiphene Citrate Powder, Raw Steroid Powders dostawca
CAS 50-41-9 Clomid / Clomiphene Citrate Powder, Raw Steroid Powders dostawca CAS 50-41-9 Clomid / Clomiphene Citrate Powder, Raw Steroid Powders dostawca

Duży Obraz :  CAS 50-41-9 Clomid / Clomiphene Citrate Powder, Raw Steroid Powders

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YUANHANG
Orzecznictwo: GMP, SGS , ISO 9001:2008 , KOSHER
Numer modelu: 50-41-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Przebrany paczka; Torba foliowa
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy, Bitcoin
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Cytrynian Clomiphene / Clomid EINECS: 200-035-3
MF: C32h36clno8 MW: 598.08
Wygląd: Biały proszek Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC

Steroidy antyestrogenowe Proszek Clomiphene Citrate / Clomid CAS 50-41-9 White Powder

Nieruchomości

Temperatura topnienia: 116,5-118 ° C

temp. przechowywania 2-8 ° C

Rozpuszczalność w wodzie Lekko rozpuszczalny w wodzie, metanolu, chloroformie (nieznacznie) i DMSO (10 mM). Nierozpuszczalny w eterze.

InChIKey PYTMYKVIJXPNBD-OQKDUQJOSA-N

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Symbol (GHS)

Cytrynian Clomiphene

Abstrakcyjny

Clomid od Anafarm to produkt, który jest zwykle podawany kobietom, aby wspomóc płodność i owulację. Podawany człowiekowi clomid może stymulować hormon folikulotropowy i hormon luteinizujący w sposób naturalny pobudzający produkcję testosteronu. Oznacza to, że sportowcy mogą zwiększyć wydajność i zobaczyć jeszcze większy wzrost wydajności, gdy wprowadzają go do cyklu sterydowego.

Clomid jest także wyjątkowo korzystny po zakończeniu cyklu sterydowego, aby sportowiec mógł rozpocząć produkcję naturalnego testosteronu, tak aby mogli utrzymać uzyskane w ten sposób zyski, które wytworzyli podczas całego cyklu. Zamiast zobaczyć dramatyczny spadek siły i wielkości Clomid może zapobiec tej awarii po cyklu sterydów. Większość sportowców pobiera od 50 do 100 mg cytrynianu klomifenu każdego dnia przez dwa tygodnie, aby ponownie przenieść swój naturalny poziom testosteronu.

Korzyści z Clomid

Dla anaboliczno-androgennego użytkownika sterydów istnieją trzy różne korzyści podzielone na dwie odrębne kategorie; terapeutyczna wymiana testosteronu i poprawa wydajności. Ponieważ jesteśmy świadomi, że wiele sterydów anabolicznych przekształca się w estrogen raz obecny w ludzkim ciele i nigdy nie jest to bardziej prawdziwe niż przy pojawieniu się egzogennego testosteronu. Przyczyna tej konwersji estrogenu jest w dużej mierze spowodowana przez to, co powszechnie określa się mianem procesu aromatazy i jest to proces, który może prowadzić do wielu najbardziej znanych steroidowych działań ubocznych. Tworzenie estrogenu jest w dużej mierze odpowiedzialne za skutki działań niepożądanych związanych ze sterydami anabolicznymi i być może najbardziej groźnym dla wielu jest Ginekomastia lub to, co jest powszechnie znane jako Gyno lub powiększenie piersi u mężczyzn.

To prawda, Clomid zrobi bardzo niewiele, aby zredukować całkowitą ilość estrogenu w organizmie, w rzeczywistości tak naprawdę nic nie zrobi, ale może zapobiec wiązaniu się obecnego estrogenu z receptorami regionu piersiowego, zapobiegając w ten sposób początkowi Ginekomastii. Ważne jest, aby zauważyć, że podczas gdy wiązanie w receptorach może być bardzo wydajne, jest ograniczone w działaniu; ci, którzy są niezwykle wrażliwi lub mają większy przyrost estrogenu niż Clomid mogą wiązać, uznają to SERM za bezużyteczne w kategoriach zapobiegania skutkom ubocznym. Dla tej osoby wystarczy tylko aktywny inhibitor aromatazy; w przypadku tej osoby potrzebujemy lekarstwa, które nie tylko hamuje estrogeny z powodu konwersji, ale również aktywnie redukuje całkowitą ilość; właśnie tam Arimidex i Letrozole naprawdę stają się nieocenione.

Podczas gdy Clomid ma zastosowanie do stosowania sterydów On-Cycle, być może podczas PCT naprawdę świeci i to tutaj najbardziej w świecie poprawy wydajności okaże się najbardziej korzystny i zrozumienie tego jest stosunkowo proste. Kiedy uzupełniamy anaboliczne androgenne sterydy, nasza naturalna produkcja testosteronu zostaje stłumiona; stopień zmienia się w zależności od zastosowanych sterydów i dawkowania, a czas trwania może również mieć wpływ, ale niezależnie od tego będzie występować tłumienie.

Ponieważ istnieje naturalne tłumienie testosteronu, większość będzie uzupełniana sterydem testosteronu podczas cyklu; Ważne jest, aby pamiętać, że nawet steryd testosteronu aktywnie hamuje naturalną produkcję testosteronu. Ponieważ naturalna produkcja jest tłumiona, podczas cyklu, jeśli używany jest egzogenny testosteron, nie ma to wielkiego znaczenia; w końcu, używając egzogennego testosteronu, zapewniamy, że mamy testosteron, którego potrzebujemy w naszym ciele i tak, potrzebny jest testosteron, ponieważ jest on hormonem absolutnie niezbędnym. Gdy cykl się zakończy, jest to miejsce, w którym niektórzy napotykają kłopoty; Bardzo często zyski z cyklu są tracone na wiatr, a człowiek wkłada trochę tłuszczu i po prostu czuje się jak kupa śmieci. Dlaczego tak się dzieje, jest to proste, nie produkują żadnego lub wystarczającej ilości testosteronu i nie mają już egzogennego testosteronu, aby sprostać temu celowi. Poprzez użycie Clomidu, przypomnijmy, że aktywnie stymuluje uwalnianie naturalnego testosteronu, widzimy, jak ten problem został naprawiony, ponieważ staje się on problemem odległej przeszłości pamięci.

Powszechnie wiadomo, że testosteron jest produkowany w jądrach mężczyzn, ale wielu nie rozumie, że nie jest to początek produkcji; tak, potrzebujesz dobrze funkcjonujących jąder, ale pod wieloma względami jest to koniec linii montażowej testosteronu. Aby wyprodukować testosteron w odpowiednich ilościach, możemy powiedzieć, że produkcja rozpoczyna się przy przysadce; przysadka musi uwolnić LH i musi uwolnić odpowiednią ilość; ilość uwolnionego LH znacznie decyduje o ilości wyprodukowanego testosteronu.

Ponownie, przypomnij sobie z góry, Clomid znacznie stymuluje uwalnianie LH, stymulując w ten sposób całkowitą produkcję testosteronu i pomagając w zapewnieniu wystarczającej ilości testosteronu w ciele. Przez lata, w ciągu dziesięcioleci wzmacniacze wydajności zostały uzupełnione o Clomid do celów PCT, aby zachować zyski, ale o ile jest to ważne, okazuje się to jeszcze ważniejsze, jeśli chodzi o zachowanie ogólnego stanu zdrowia; pamiętajcie, że testosteron jest niezbędny, tak istotny, że możemy go trafnie nazwać jednym z najważniejszych hormonów, jakie kiedykolwiek wyprodukuje ludzkie ciało.

Ponieważ Clomid w znacznym stopniu stymuluje naturalną produkcję testosteronu, bardzo łatwo można zauważyć korzyści dla niskiego poziomu testosteronu; jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, po prostu musisz produkować więcej, a Clomid może zapewnić środki, dzięki którym Twoje naturalnie produkowane poziomy mogą wzrosnąć. Dla wielu mężczyzn jest to mile widziany lek, który wypełnia tę rolę; po prostu zażyj pigułkę raz lub dwa razy dziennie i zrób to, rozwiązany problem, ale więcej razy, niż to nie jest proste. Podczas gdy Clomid może być korzystny i skuteczny w leczeniu niskiego poziomu testosteronu, nie jest wystarczająco silny i potrzebne jest bezpośrednie leczenie testosteronem; co oznacza, że ​​należy zastosować jakiś egzogenny testosteron.

Clomid Cycles & Doses

Ponieważ działania niepożądane leku Clomid występują bardzo rzadko i są wyjątkowo łagodne, jeśli występują w ogóle, Clomid może być stosowany przez znacznie dłuższy czas, jeśli to konieczne; można bezpiecznie i skutecznie uzupełniać Clomidem przez cały czas trwania cyklu, aby zapobiec ginekomastii, jeśli okaże się to konieczne. Podczas gdy Nolvadex jest znacznie powszechniejszy w tym celu, zwykłe dawkowanie 25 mg Clomidu na dobę może w wielu przypadkach być wystarczające do zapobiegania niektórym skutkom ubocznym związanym z aromatazą podczas cyklu. Jednak wielu w świecie poprawy wydajności okaże się, że tego brakuje, ponieważ ich dawki sterydów anabolicznych będą z konieczności wysokie i będą potrzebne silniejsze inhibitory aromatazy.

Bez wątpienia podczas okresu PCT większość osób uzna Clomid za najbardziej korzystny i bezsporny najczęstszy okres w którym to SERM będzie używane. Większość czynników zwiększających wydajność będzie miała 4-tygodniowy całkowity okres PCT, aby być bardzo skutecznym w 3 tygodniach całkowitego okresu składającego się z Clomidu. Na przykład, stały harmonogram PCT może obejmować okres 10-12 dni stosowania hCG, a następnie 3 tygodnie leczenia Clomidem. Ogólnie rzecz biorąc, dawkowanie 150 mg dziennie przez jeden tydzień, a następnie 2 tygodnie na 100 mg może być bardzo skuteczne, ale w zależności od osoby niektóre będą potrzebowały więcej czasu, a inny tydzień lub dwa w dawce 50-100 mg na dobę powinny wystarczyć w tym przypadku.

Przewagi konkurencyjne


1: Główny producent proszku steroidowego w Chinach kontynentalnych. Wszystkie produkty są fabrycznie dostarczane bezpośrednio.


2: Duża liczba lojalnych klientów na całym świecie.


3: Najwyższej jakości produkty o najkorzystniejszej cenie.


4: Darmowe próbki są dostępne.


5: Elastyczne i niemożliwe do określenia warunki płatności


6: Ekskluzywna obsługa klienta i całodobowa pomoc online po sprzedaży.

Hot Related

Steryd doustny
Anavar CAS: 53-39-4
Anadrol CAS: 434-07-1
Winstrol CAS: 10418-03-8
Dianabol CAS: 72-63-9
Superdrol CAS: 3381-88-2
Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
Cytrynian Clomiphene (Clomid) CAS: 50-41-9
Cytrynian toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8
Letrozol CAS: 112809-51-5
Aromasin CAS: 107868-30-4
Proviron CAS: 1424-00-6
Arimidex CAS: 120511-73-1
Formestane CAS: 566-48-3
Cabergoline (Caber) CAS: 81409-90-7
Finasteryd CAS: 98319-26-7
Dutasteride CAS: 164656-23-9

Szczegóły kontaktu
Yuanhang Bio-pharmaceutical Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tonny

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)