Yuanhang Bio-Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Jesteśmy Twoim zaufanym źródłem wysokiej jakości sterydów w Chinach.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormony polipeptydowe

5mg / fiolki Polipeptydowe hormony Ipamoreliny CAS 170851-70-4 do utraty wagi

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
zawsze przynosisz mi dobre wieści, takie jak twoja obsługa. Cialis jest dobry, zmieniłem się w HULK. Teraz jestem naprawdę sexy.

—— Glen (USA)

Pobierz Benzociane dziś rano, próbowałem, duże zdrętwienie na języku, wiem, że to dobrze. Nie mogę się doczekać, kiedy złożę ci drugie zamówienie.

—— Jose (UK)

Jestem nową ręką w tej dziedzinie, twoja cierpliwość wpuściła mnie w nowy świat. Uczucie jest świetne. Poproszę o więcej półfabrykatu od ciebie, przyjacielu.

—— Michael (USA)

Dzięki, dostałem paczkę wczoraj i test jest dobry. Zapłacę ci jutro za kolejne zamówienie. Szczęśliwego biznesu z tobą.

—— Kenny (UK)

jesteś niesamowity. Zawsze możesz to zrobić, mój prawdziwy przyjaciel.

—— Rabin (Szwecja)

Im Online Czat teraz

5mg / fiolki Polipeptydowe hormony Ipamoreliny CAS 170851-70-4 do utraty wagi

Chiny 5mg / fiolki Polipeptydowe hormony Ipamoreliny CAS 170851-70-4 do utraty wagi dostawca
5mg / fiolki Polipeptydowe hormony Ipamoreliny CAS 170851-70-4 do utraty wagi dostawca 5mg / fiolki Polipeptydowe hormony Ipamoreliny CAS 170851-70-4 do utraty wagi dostawca

Duży Obraz :  5mg / fiolki Polipeptydowe hormony Ipamoreliny CAS 170851-70-4 do utraty wagi

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YUANHANG
Orzecznictwo: GMP, SGS , ISO 9001:2008 , KOSHER
Numer modelu: 170851-70-4

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Przebrany paczka; Torba foliowa
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy, Bitcoin
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Ipamorelin Inne nazwy: IpoMarelin; NNC 26-0161
Specyfikacja: 5 mg / fiolka MF: C38H49N9O5
MW: 711,863 Użycie: Utrata masy ciała
Wygląd: Białe ciało stałe Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC

Hormony peptydowe 2 mg / fiolka Ipamorelina CAS 170851-70-4 do utraty wagi z bezpiecznym przejściem

Ipamorelin

Abstrakcyjny

Ipamorelina (lub NNC 26-0161) należy do peptydów regulatorowych, ponieważ jest białkiem uwalniającym GH; Jego łańcuch jest dość krótki i składa się tylko z pięciu aminokwasów. Jego masa cząsteczkowa wynosi 711,86, a jej wzór cząsteczkowy to C38H49N9O5. Ipamorelin został zsyntetyzowany jako innowacyjny i nowatorski naśladowca greliny, dzięki czemu ma zdolność poprawiania motoryki żołądka.

Obecnie niewiele jest badań klinicznych z użyciem ipamoreliny. Pierwsze badania nad peptydami HGr, w tym NNC 26-0161, rozpoczęto na początku lat dziewięćdziesiątych. Również ten związek badany jest selektywnym czynnikiem pobudzającym hormon G i agonistę receptora ghreliny. Podobnie jak inne białka ipamorelina reaguje z receptorami podobnymi do GHRP, aby uwolnić hormon wzrostu z przysadki mózgowej. Jednak w przeciwieństwie do kilku innych peptydów o właściwościach hormonalnych, ten pentapeptyd nie uwalnia takiej samej objętości takich związków jak kortyzol i acetylocholina, co czyni go bardzo dobrym kandydatem do przyszłych badań. Ponadto, NNC 26-0161 jest bardziej stabilną formą greliny i ma dłuższy okres półtrwania, i wywołuje efekt wtórny, sprawiając, że neurony stają się podekscytowane.

Pierwszy użytkownik?

Dla tych, którzy dopiero zaczynają, upewnij się, że idziesz stopniowo. Rozpocznij z cyklem ośmiu tygodni i zacznij od 200 mcg (zamiast 300) dziennie. Wykonanie testu pozwoli ci zobaczyć, jak twoje ciało zareaguje. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, można zwiększyć cykl dawkowania do 8 do 12 tygodni i ewentualnie dodać dodatkową dawkę do wstrzyknięcia na dobę lub zwiększyć do 300 mcg przy każdym użyciu.

Jest to sesja próbna i okresowa, którą przejdziesz, gdy dopiero zaczynasz korzystać z Ipamorelin. A kiedy monitorujesz użycie, właściwie go włączasz i upewniasz się, że stopniowo zwiększasz dawkę, a nie wszystkie naraz, zapewni to najlepsze efekty i najbezpieczniejsze zastosowanie dla nowych użytkowników suplementu.

Dawkowanie

Ipamorelina jest w zasadzie peptydem uwalniającym hormon wzrostu. Jeśli twoje ciało nie wytwarza wystarczającego poziomu z powodu starzenia się lub innych zaburzeń równowagi hormonalnej, ten produkt może pomóc. Ipamorelina jest alternatywą dla GHRP-2 lub GHRP-6, ponieważ ma podobny wpływ na użytkownika i nie ma tylu efektów ubocznych, które są zauważane podczas stosowania tych peptydów uwalniających hormon wzrostu.
Dla większości użytkowników stosowana dawka Ipamoreliny może wynosić od 200 do 300 mcg dziennie . Najlepiej przyjmować go rano, jednak można go stosować o dowolnej porze dnia (ale należy go przyjmować o tej samej porze dnia). Kiedy zaczynasz używać, najlepiej przyjmować hormon wzrostu tylko raz dziennie.
Dla sportowców, którzy regularnie ćwiczą lub jeśli regularnie korzystasz z suplementu przez kilka miesięcy, możesz zacząć zwiększać dawkę do dwóch do trzech razy dziennie. I zachowasz te same 200 do 300 mcg, za każdym razem, gdy korzystasz z suplementu, dla najlepszych rezultatów.
Zalecenia dotyczące cyklu użytkowania rozpoczynają się po 8 tygodniach i powinny być używane przez maksymalnie 12 tygodni. To nie tylko zapewni korzyści Ipamorelin, ale także, że zdasz sobie sprawę:
  1. Większy wzrost mięśni i beztłuszczowy rozwój masy mięśniowej.
  2. Więcej energii w ciągu dnia.
  3. W naturalny sposób zauważysz wzrost poziomu HGH, który zanika wraz z wiekiem.
Niezależnie od tego, czy stosuje się Ipamorelin do zmniejszania masy ciała, do budowania masy mięśniowej, czy po prostu w celu zwiększenia utraconych poziomów, dawki powinny pozostać spójne w całym docelowym oknie 8-12 tygodni stosowania.

Fuction

Zbuduj napięte mięśnie, zmniejsz tłuszcz i zmniejsz retencję wody za pomocą Ipamoreliny z Forever Young Medical Institute. Przydatne dla: kulturystów, którzy chcą się zacieśnić; Zwykli ludzie na utratę tłuszczu i jakość rozdrobnionego przyrostu masy mięśniowej; Osoby starsze szukające korzyści przeciwstarzeniowych; Szybka rehabilitacja urazów;

Jak to działa?

Po podaniu przez sportowca leku Ipamorelin, wysyłany jest impuls selektywny stymulujący podwzgórze / przysadkę w celu uwolnienia hormonu wzrostu. Impuls może wytrzymać około trzy godziny po wstrzyknięciu. Po wysłaniu impulsu GH komórki trafiają bezpośrednio do mięśnia, aby wspierać rozwój, pozostając jednak wolnym od jakiegokolwiek możliwego wzrostu kości lub chrząstki. Jest to dobre dla użytkowników Ipamorelin, ponieważ długotrwałe stosowanie będzie powodować wzrost mięśni ciała bez możliwości wystąpienia deformacji kości lub chrząstek.

Tego samego nie można powiedzieć o syntetycznych użytkownikach HGH, którzy doświadczają wyraźnego efektu ubocznego w stawach spęczniających, a nawet w niektórych przypadkach w tunelu ciemieniowym. Ipamorelina zwiększy syntezę komórek, zwiększy poziom wydzielania insuliny z trzustki i zwiększy grelinę w żołądku - co pomaga uwolnić GH i kontrolować głód. Wszystkie te funkcje działają w celu promowania utraty tłuszczu, przesuwania składników odżywczych i budowania czystej masy mięśniowej.

Inny popularny produkt peptydowy

GHRP-2 (5 mg)

5 mg

Fragment HGH 176-191 (2 mg)

2 mg

CJC-1295

2 mg

CJC-1295DAC

2 mg

Melanotan 2

10 mg

GHRP-2 (10 mg)

10 mg

GHRP-6 (10 mg)

10 mg

TB500

2 mg

GHRP-6 (5 mg)

5 mg

Triptorelin

2 mg

ipamorelin

2 mg

Hexarelin

2 mg

Oksytocyna (2 mg)

2 mg

Oksytocyna

proszek

MGF

2 mg

PEG-MGF

2 mg

pentadekapeptyd BPC 157

2 mg

Selank

5 mg

DSIP

2 mg

Gonadorelin (10 mg)

10 mg

Gonadorelin (2 mg)

2 mg

Adipotyd

2 mg

Gonadorelin (10 mg)

10 mg

Follistatin 344

1 mg

Follistatin 315

1 mg

Deslorelin

20 mg

sermorelin

2 mg

Tesamorelin

2 mg

nonapeptide-1

Proszek 1G

Octan Argreline

Dostosowane

Angiotensyna

Dostosowane

Lanreotide

Dostosowane

Miostatyna

1 mg

octan arelu

Proszek

Zalety firmy

1. Mamy doświadczenie w eksportowaniu sterydów, jak wiesz, UE kładzie duży nacisk na nich i musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni cię;


2. Jakość: Nasza firma jest wiodącą fabryką w Chinach w dziedzinie farmacji. Mieliśmy stałych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy zapewnić dobre referencje dotyczące naszej firmy. Jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że są one wystarczająco zadowalające;


3. Opakowanie: profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.


4. Dostawa: Mamy produkty w magazynie, a my dostarczymy je wkrótce po przybyciu twojego PO. Tymczasem damy Ci numer śledzenia, aby poinformować Cię o dokładnej lokalizacji produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki nie dotrą do Ciebie; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 4-7 dni roboczych.


5. Serwis: Najlepsza obsługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami.

Szczegóły kontaktu
Yuanhang Bio-pharmaceutical Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tonny

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)