Yuanhang Bio-Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Jesteśmy Twoim zaufanym źródłem wysokiej jakości sterydów w Chinach.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy Boldenone

Muscle Gaining Steroids Boldenone Undecylenate / Equipoise CAS 13103-34-9

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
zawsze przynosisz mi dobre wieści, takie jak twoja obsługa. Cialis jest dobry, zmieniłem się w HULK. Teraz jestem naprawdę sexy.

—— Glen (USA)

Pobierz Benzociane dziś rano, próbowałem, duże zdrętwienie na języku, wiem, że to dobrze. Nie mogę się doczekać, kiedy złożę ci drugie zamówienie.

—— Jose (UK)

Jestem nową ręką w tej dziedzinie, twoja cierpliwość wpuściła mnie w nowy świat. Uczucie jest świetne. Poproszę o więcej półfabrykatu od ciebie, przyjacielu.

—— Michael (USA)

Dzięki, dostałem paczkę wczoraj i test jest dobry. Zapłacę ci jutro za kolejne zamówienie. Szczęśliwego biznesu z tobą.

—— Kenny (UK)

jesteś niesamowity. Zawsze możesz to zrobić, mój prawdziwy przyjaciel.

—— Rabin (Szwecja)

Im Online Czat teraz

Muscle Gaining Steroids Boldenone Undecylenate / Equipoise CAS 13103-34-9

Chiny Muscle Gaining Steroids Boldenone Undecylenate / Equipoise CAS 13103-34-9 dostawca
Muscle Gaining Steroids Boldenone Undecylenate / Equipoise CAS 13103-34-9 dostawca Muscle Gaining Steroids Boldenone Undecylenate / Equipoise CAS 13103-34-9 dostawca

Duży Obraz :  Muscle Gaining Steroids Boldenone Undecylenate / Equipoise CAS 13103-34-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YUANHANG
Orzecznictwo: GMP, SGS , ISO 9001:2008 , KOSHER
Numer modelu: 13103-34-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Przebrany paczka; Torba foliowa
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy, Bitcoin
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Boldenonu undecylenian Inne nazwy: Równowaga
EINECS: 236-024-5 MF: C30H44O3
MW: 452.67 Temp.: Substancja kontrolowana, -20 ° C Zamrażarka
Funkcja: Kulturystyka Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC

Żółty płyn EQ Anaboliczny steryd Boldenon Undecylenate / Equipoise CAS 13103-34-9 dla mięśni zyskuje

Abstrakcyjny

Boldenone undecylenate (markowe boldane, equival, parenabol, vebonol, inne), lub undecenoat boldenonu, znany także jako β1-testosteron 17β-undeka-10-enoesowy, 1-dehydrotestosteron 17β-unde-10-enoat, lub androsta-1, 4-dien-17β-ol-3-on 17β-undek-10-enoan, jest syntetycznym, wstrzykiwanym anaboliczno-androgennym steroidem (aas) i estrem androgenu. jest to długo działający ester boldenonu, który sam w sobie jest naturalnie występującym androgenem (znajdującym się w gruczołku zapachowym ilybius fenestratus) i odwodornionym analogiem testosteronu.

Efekty Equipoise


Efekty Equipoise są dość proste. Jest to ogólnie dobrze tolerowany steryd anaboliczny, który wykazuje znaczną aktywność anaboliczną u większości użytkowników w czysty i równomierny sposób. Poza zwiększeniem wydajności Boldenone odniósł pewien sukces jako steryd na ludzką klasę przez pewien czas. Steroidy odniosły sukces w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie i osteoporozy, ale ostatecznie ustąpiły miejsca innym opcjom steroidowym. Jako sterylny weterynarz, Equipoise jest dobrze znany ze stosowania u koni, stąd nazwa "Equipoise" i jego podobieństwo do słowa "Equestrian". EQ jest często podawany koniom w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała, która jest część ze względu na zdolność sterydów do zwiększenia apetytu. Zwiększony apetyt jest dobrze zauważany wśród wielu sportowców poprawiających wydajność, którzy używają Equipoise, jednak wydaje się, że nie wpływają one na wszystkich tak samo. Wiele osób, które stosują steryd anaboliczny, nie zwiększa apetytu, ma tendencję do bycia wysoce indywidualistami, ale może być użyteczne dla osób zmagających się z potrzebnymi kaloriami.

Jako dodatek do sterydów, poza sezonem, Equipoise może zwiększyć przyrost masy mięśniowej, ale nie przyjdzie z dnia na dzień i będzie mniej niż wiele sterydów anabolicznych. Steroidy, takie jak Deca Durabolin, przyniosą znacznie lepsze wyniki masowe, podobnie jak steroidy takie jak Anadrol i Dianabol; jednak tym dwóm ostatnim często towarzyszy duża retencja wody. Jednak niektórzy sportowcy odnotowali silniejsze zyski poza sezonem, gdy ekwipunek został dodany do całkowitego stosu poza sezonem, zamiast wykorzystywany jako podstawowy steryd. Jeśli tłumienie apetytu jest problemem, ten steryd może bardzo pomóc w konsumpcji nadmiaru kalorii potrzebnych do wzrostu poza sezonem. Oczywiście, choć może nie być to olbrzymi, budujący masę steryd, dla niektórych może wytworzyć całą masę, jakiej pragną. Nie każdy, kto stosuje sterydy anaboliczne, szuka ogromnych przyrostów.

Równie dobrze wypadają z równowagi, ponieważ promują wzrost siły. Zwiększenie siły może być bardzo korzystne dla planu masowego poza sezonem, ale być może bardziej korzystne dla poprawy wyników sportowych. Niestety, ekstremalnie długi czas detekcji uniemożliwi wielu sportowcom używanie EQ. Całkowity czas wykrywania może rozciągnąć się do pięciu miesięcy. Jednak steryd zdecydowanie zapewnia liczne korzyści sportowcowi, nie tylko w zwiększeniu siły, ale także w zauważalnym wzroście wytrzymałości mięśni. Należy również poprawić odzyskiwanie. Niezależnie od pożądanego celu użycia, wszyscy, którzy uzupełnią Equipoise, skorzystają z tych powiązanych korzyści.

Equipoise może być również używany jako steryd do cięcia; w rzeczywistości może to być najbardziej korzystny punkt użycia. Ten steryd anaboliczny jest doskonałym środkiem ochraniającym beztłuszczową masę mięśniową. Aby stracić tkankę tłuszczową, musisz spalić więcej kalorii niż zużywasz, musisz być w deficycie kalorycznym, a to się spełni bez użycia sterydów anabolicznych. Niestety, deficyt kalorii naraża naszą chudą tkankę mięśniową na ryzyko, ponieważ organizm często bierze to, czego potrzebuje, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie energetyczne z naszej tkanki beztłuszczowej. Właściwa dieta może w znacznym stopniu ochronić naszą beztłuszczową masę mięśniową, ale może tylko posunąć się tak daleko. Bez wprowadzenia sterydu anabolicznego, pewna część masy mięśniowej ostatecznie i nieuchronnie zostanie utracona. EQ w znacznym stopniu ochroni Cię przed utratą tkanki beztłuszczowej, a także wykazano, że ma bardzo dobre działanie kondycjonujące na sylwetkę. Takie efekty zostaną znacznie wzmocnione w połączeniu ze sterydem nie aromatyzującym, takim jak Masteron (Drostanolone) lub Trenbolon. Jednak podczas większości planów cięcia o charakterze kulturystycznym, podczas gdy EQ jest powszechnie stosowany, zwykle używa się go tylko na początku cyklu cięcia. Zwykle zostanie przerwana w późniejszej połowie planu z powodu możliwej aktywności estrogenowej. Podczas gdy całkowita aktywność estrogenowa powinna być niska, podczas tej fazy suplementacji jakakolwiek aktywność estrogenowa jest zazwyczaj unikana lub przynajmniej minimalizowana do możliwie najniższego punktu.

Jak działa Undecylenate Boldenone?


Equipoise (Undecylenate Boldenone) faktycznie ma to, co jest nazywane łańcuchem estru undecylenowego zamiast związku 17AA, co sprawia, że ​​składnik Bodenone jest całkowicie rozpuszczalny w oleju o konsystencji syropowatej. Enzymy twojej wątroby ostatecznie odseparują hormon Boldenone od łańcucha estru, tak aby skutecznie oddziaływał z komórkami mięśni i ich receptorami androgenowymi. Funkcja receptorów androgenowych jest niezależna od wiązania bezpośrednio z docelową sekwencją DNA i jest rekrutowana przez inne białka, które również wiążą DNA. "Wskaźnik odpowiedzi surowicy" to jeden z przykładów białka zdolnego do aktywowania kilku genów odpowiedzialnych za wzrost mięśni. W przeciwieństwie do Dianabolu, Boldenon Undecylenate ma znacznie dłuższy okres półtrwania niż czternaście dni, w przeciwieństwie do ośmiu godzin Dianabolu. Powiedziawszy to, ślady mogą pozostać w ciele tak długo jak rok, więc będzie to pozytywny wynik podczas aktywnych sezonów sportowych.

Pięć korzyści z Undoldylenate Boldenone


Boldenone Undecylenate jest bardzo popularny wśród kulturystów i sportowców. Jakie są zalety Boldenone Undecylenate, jakie możesz uzyskać? Oto 5 korzyści z Undoldylenate Boldenone:

- Zwiększenie możliwości anabolizmu lub budowania tkanki


-Zapewnij zdrowie beztłuszczowej tkanki mięśniowej


- Lepsza produkcja czerwonych krwinek


- Zablokuj katabolizm


-Promowanie syntezy białek

Takie korzyści są wspólne dla wielu anabolicznych androgennych sterydów. I jako takie bezgranicznie korzystne korzyści, kulturyści lubią brać to.

Dla jeszcze jednego ressaone jest to, że Undecylenat Boldenonu ma bardzo długi okres półtrwania, a jego działania niepożądane są bardzo łagodne. Okres półtrwania Boldenonu Undecylenate co najmniej 12 dni, i może pozostać w organizmie przez miesiące lub nawet lata. Rozwiązaniem tego problemu jest użycie BU tylko w części hodującej części cyklu. Dlatego nie zaleca się używania podczas aktywnych sezonów sportowych, ponieważ użytkownicy z pewnością będą pozytywnie testować.

W przypadku dawkowania Boldenonu Undecylenate, nie jest to spayific dla mężczyzn. Względnie commone dawka na cotygodniowy może być w zakresie od 200mg-400mg. Ale jest to uważane za względnie "bezpieczne" dawkowanie, niektórzy mężczyźni są bardziej wrażliwi na steryd niż inni. Więc podczas korzystania ze sterydów, lepiej dostosować dawkę w zależności od stanu twojego ciała. Dla kobiet, często zaleca się trzymać niskie dawki Boldenone Undecylenate, średnio 50mg na tydzień.

Ponieważ wiemy, że Undecylenat Boldenonu nie jest szybko działającym steroidem, może zająć wiele tygodni, aby zacząć dostrzegać korzyści z użytkowania. Tak więc cierpliwość jest wymagana, a użytkownicy są zachęcani do oparcia się pokusie zwiększania dawki podczas pierwszych sześciu tygodni użytkowania.

Nasze przewagi konkurencyjne


1. Bogate doświadczenie : specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy zostały wyeksportowane prawie na całym świecie. Takich jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Rosja, Australia, Grecja, Polska, Bułgaria, Rumunia, Holandia, Szwecja, Ukraina, Łotwa, Litwa, Irlandia, Austria, Iran, Turcja, Meksyk, Tajlandia, Indie, Malezja, Singapur, inne kraje Bliskiego Wschodu, kraje europejskie, kraje amerykańskie i więcej obszarów.


2. Doskonała jakość : wysoka czystość i korzystna cena. Dobra jakość jest pierwszą podstawą naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. Dzięki temu może zaspokoić Twoje zapotrzebowanie. Witaj zamów próbki, MOQ tylko 10 gramów.


3. Bezpieczna i szybka dostawa : Wiele różnych dyskretnych metod bezpiecznego pakowania, doświadczenie w wyborze ekspresowe, 4 ~ 7 dni, aby dotrzeć, stopa sukcesu 99%.


4. Doświadczalny porządek i współpraca : Oprócz surowych proszków, oferujemy rozwiązania hormonalne i przepisy. Możemy nauczyć Cię lub omówić, jak przygotować roztwór hormonów na stronie. Każda dyskusja i pytanie są mile widziane!

Najpopularniejsze produkty

Baza testosteronu

Tibolone

Follistatin 344

Ostarine, MK-2866

Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Andarine; S4

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

MK-677

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

LGD-4033

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 przetwornik cyfrowo-analogowy

GW-501516

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

SR9009

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

YK11

Propionian testosteronu

Dekanian nandrolonu

Melanotan-2

Pirfenidon

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Sunifiram

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Flibanserin

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

RAD-140

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

AICAR

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

SR9011

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Fenotropil

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Coluracetam

Anadrol

Stanolone

HGH Fragment 176-191

Carphedone

Anavar

Tadalafil, Cialis

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

GBL

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Oleinian etylu / EO

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Benzyl Alcohol / BA

Finasteryd

chlorowodorek

Selank

Benzoesan benzylu / BB

Szczegóły kontaktu
Yuanhang Bio-pharmaceutical Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tonny

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)