Yuanhang Bio-Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Jesteśmy Twoim zaufanym źródłem wysokiej jakości sterydów w Chinach.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTestosteron Steryd anaboliczny

Purity Muscle Gaining Surowy biały proszek Sustanon 250 CAS 58 20 8

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
zawsze przynosisz mi dobre wieści, takie jak twoja obsługa. Cialis jest dobry, zmieniłem się w HULK. Teraz jestem naprawdę sexy.

—— Glen (USA)

Pobierz Benzociane dziś rano, próbowałem, duże zdrętwienie na języku, wiem, że to dobrze. Nie mogę się doczekać, kiedy złożę ci drugie zamówienie.

—— Jose (UK)

Jestem nową ręką w tej dziedzinie, twoja cierpliwość wpuściła mnie w nowy świat. Uczucie jest świetne. Poproszę o więcej półfabrykatu od ciebie, przyjacielu.

—— Michael (USA)

Dzięki, dostałem paczkę wczoraj i test jest dobry. Zapłacę ci jutro za kolejne zamówienie. Szczęśliwego biznesu z tobą.

—— Kenny (UK)

jesteś niesamowity. Zawsze możesz to zrobić, mój prawdziwy przyjaciel.

—— Rabin (Szwecja)

Im Online Czat teraz

Purity Muscle Gaining Surowy biały proszek Sustanon 250 CAS 58 20 8

Chiny Purity Muscle Gaining Surowy biały proszek Sustanon 250 CAS 58 20 8 dostawca
Purity Muscle Gaining Surowy biały proszek Sustanon 250 CAS 58 20 8 dostawca Purity Muscle Gaining Surowy biały proszek Sustanon 250 CAS 58 20 8 dostawca

Duży Obraz :  Purity Muscle Gaining Surowy biały proszek Sustanon 250 CAS 58 20 8

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YUANHANG
Orzecznictwo: USP, EP, KOSHER
Numer modelu: 58 20 8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: NEGOTIABLE
Szczegóły pakowania: BEZPIECZNE OPAKOWANIE
Czas dostawy: 1 TYDZIEŃ
Zasady płatności: T/T, , MoneyGram
Możliwość Supply: 500 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Proszek Kraj pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: USP, EP, KOSHER Czas dostawy: W ciągu 3-5 dni roboczych
CAS: 58 20 8
High Light:

safest testosterone steroid

,

testosterone base powder

Opis


Sustanon jest bez wątpienia najpopularniejszą mieszaniną testosteronu na świecie. Tam, gdzie większość związków testosteronu jest związkami pojedynczego estru, Sustanon 250 składa się z czterech różnych estrów; cztery różne związki testosteronu połączone w jeden. Opracowany przez Organon w celu rzadkiego leczenia terapią zastępczą testosteronem (TRT), a jednocześnie skuteczny, wkrótce został uznany za istotny dla wielu sportowców poprawiających wydajność; w końcu Organon od lat produkuje jedne z najlepszych sterydów anabolicznych na ziemi.


Podanie

Sustanon 250 jest jak wszystkie związki testosteronu, czysty testosteron; nie jest to obca substancja dla ciała. Podczas gdy syntetyczna wersja testosteronu, jest to ten sam testosteron, który wytwarzałeś przez całe życie, a twoje ciało nie będzie wyróżniać się. W każdym razie to, co w dużej mierze definiuje i oddziela Sustanon 250 od innych związków testosteronu, to jego precyzyjny makijaż; konkretnie, cztery związki testosteronu, które są połączone, tworząc jeden związek testosteronu. Istnieją cztery precyzyjne związki testosteronu w czterech precyzyjnych dawkach, które definiują ten steryd anaboliczny; jeśli brakuje jednego estru, jeśli jeden jest wymieniony lub jeśli dawkowanie nie jest następujące, podczas gdy taki produkt może być doskonałym związkiem testosteronu, to nie jest to Sustanon 250.


Dawka

Sustanon jest powszechnie stosowany w dawkach 250 mg co tydzień, chociaż zdarzały się przypadki, w których niektórzy sportowcy stosowali ten steryd w dużych dawkach 1000-2000 mg co tydzień, a dawki te były łatwo tolerowane. Ten steryd anaboliczny jest zwykle ułożony z Masteronem, Parabolanem, Anadrolem i Dianabolem lub Trenbolonem, Winstrolem, Hormonem Wzrostu lub Tyroksyną w cyklu od ośmiu do dziesięciu tygodni.


Efekt

Podczas cyklu poza sezonem jest to jeden z najlepszych momentów, aby używać Sustanon 250. Wysoki poziom testosteronu tworzy idealną atmosferę do wzrostu mięśni. Oczywiście, kalorie muszą tam być. Jeśli nie jesz wystarczająco dużo, cały testosteron na świecie nie pomoże ci rosnąć. Jednak połączenie dobrze zaplanowanej diety i wysokiego poziomu testosteronu doprowadzi do ogromnego postępu w rozwoju tkanki beztłuszczowej. Równie ważne, wysoki poziom testosteronu zwiększy tempo przemiany materii. Ci, którzy mają wyższy poziom testosteronu, zyskają mniej tłuszczu w organizmie poza sezonem niż ci, którzy nie mają wyższego poziomu testosteronu. Nie popełnij błędu, wciąż możesz uzyskać dużo niechcianej tkanki tłuszczowej, jeśli nie jesteś ostrożny z żywieniem poza sezonem, ale wysoki poziom testosteronu da ci możliwość lepszego wykorzystania tego okresu treningu.
Podczas gdy wielu rozumie, że wysoki poziom testosteronu jest korzystny przy wzroście, wielu nie rozumie, jak korzystne mogą być podczas cięcia. Cykl cięcia jest idealnym czasem na uzupełnienie Sustanon 250. Ze względu na niezwykle potężną naturę anaboliczną hormon ten chroni beztłuszczową tkankę mięśniową lepiej niż cokolwiek innego. Kiedy dieta musi spalić więcej kalorii niż konsumujemy, naraża to naszą beztłuszczową tkankę mięśniową. Ciało weźmie to, czego potrzebuje, aby zaspokoić swoje potrzeby energetyczne z dowolnego miejsca, gdzie może je uzyskać, a to często jest tkanka mięśniowa. Chodzi o to, by zmusić ciało do spalania tłuszczu, a nie mięśni, a dobrze zaplanowana dieta może pomóc, ale może pójść tylko tak daleko. W pewnym momencie ciało przejdzie do trybu przeżycia i ochroni zgromadzoną tkankę tłuszczową i zaczepi do magazynów mięśniowych o swoje potrzeby energetyczne, chyba że istnieje anaboliczny środek ochronny, taki jak to, co może zapewnić wysoki poziom testosteronu.
Ochrona chudej tkanki to podstawowa korzyść z wysokiego poziomu testosteronu podczas cięcia, ale nie jest to jedyna. Zastosowanie Sustanon 250 umożliwi jednostce spalanie tkanki tłuszczowej w bardziej efektywny sposób dzięki zwiększeniu metabolizmu, które zapewnia wysoki poziom. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że wiele osób będzie musiało zużywać mniej Sustanon 250 podczas fazy cięcia w porównaniu z fazą poza sezonem ze względu na wrażliwość na estrogen. To będzie bardziej sensowne, gdy zanurzymy się w sekcji efektów ubocznych. Jednak niektórzy często popełniają błąd, biorąc zbyt niski poziom testosteronu podczas fazy cięcia. Pamiętaj, że do zbudowania masy potrzebowałeś wysokiego poziomu testosteronu, a utrzymanie go zajmie podobnie wysokie poziomy. Możesz zmniejszyć całkowitą dawkę podczas fazy cięcia, ale musisz być mądry i rozważyć włączenie innych sterydów anabolicznych.


Stosowanie

Sustanon 250 to steroid na bazie oleju, zaprojektowany w celu zwiększenia siły i masy ciała. Sustanon 250 to mieszanka czterech różnych estrów testowych, które są wstrzykiwane w mięśnie i z czasem powoli uwalniane w organizmie. Mieszanka testosteronu zawiera 30 mg propionianu testosteronu, 60 mg fenylopionianu testosteronu, 60 mg izokapronianu testosteronu i 100 mg dekanianu testosteronu. Posiadanie lub używanie Sustanon 250 bez recepty od lekarza praktykującego jest nielegalne w USA. Lekarze często przepisują go z różnych uzasadnionych powodów medycznych, w tym raka lub AIDS, niewydolności wzrostu u dzieci, opóźnionego dojrzewania, niskiego poziomu testu u mężczyzn i zaburzeń tożsamości płciowej u pacjentów płci żeńskiej.


COA


Przedmioty testowe

Specyfikacja

Wyniki testów

Wygląd

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

biały krystaliczny proszek

Strata przy suszeniu

<= 0,5%

0,24%

Rotacja optyczna

+ 69 ° ~ + 74 °

73,3 °

(HPLC) Oznaczenie

97-103,0%

99,6%

Wolny kwas

0,5% maks

0,21%

Wniosek

Produkt aboye jest zgodny ze standardem analizy

Odpowiadać


Szczegóły kontaktu
Yuanhang Bio-pharmaceutical Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ida

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)