Yuanhang Bio-Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Jesteśmy Twoim zaufanym źródłem wysokiej jakości sterydów w Chinach.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPółproduktowy płyn sterydowy

Płynny oleinian etylowy EO Proszek przeciwbólowy CAS 111-62-6 Organiczne materiały steroidowe

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
zawsze przynosisz mi dobre wieści, takie jak twoja obsługa. Cialis jest dobry, zmieniłem się w HULK. Teraz jestem naprawdę sexy.

—— Glen (USA)

Pobierz Benzociane dziś rano, próbowałem, duże zdrętwienie na języku, wiem, że to dobrze. Nie mogę się doczekać, kiedy złożę ci drugie zamówienie.

—— Jose (UK)

Jestem nową ręką w tej dziedzinie, twoja cierpliwość wpuściła mnie w nowy świat. Uczucie jest świetne. Poproszę o więcej półfabrykatu od ciebie, przyjacielu.

—— Michael (USA)

Dzięki, dostałem paczkę wczoraj i test jest dobry. Zapłacę ci jutro za kolejne zamówienie. Szczęśliwego biznesu z tobą.

—— Kenny (UK)

jesteś niesamowity. Zawsze możesz to zrobić, mój prawdziwy przyjaciel.

—— Rabin (Szwecja)

Im Online Czat teraz

Płynny oleinian etylowy EO Proszek przeciwbólowy CAS 111-62-6 Organiczne materiały steroidowe

Chiny Płynny oleinian etylowy EO Proszek przeciwbólowy CAS 111-62-6 Organiczne materiały steroidowe dostawca
Płynny oleinian etylowy EO Proszek przeciwbólowy CAS 111-62-6 Organiczne materiały steroidowe dostawca Płynny oleinian etylowy EO Proszek przeciwbólowy CAS 111-62-6 Organiczne materiały steroidowe dostawca

Duży Obraz :  Płynny oleinian etylowy EO Proszek przeciwbólowy CAS 111-62-6 Organiczne materiały steroidowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YUANHANG
Orzecznictwo: USP, EP, KOSHER
Numer modelu: CAS: 111-62-6

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: NEGOTIABLE
Szczegóły pakowania: BEZPIECZNE OPAKOWANIE
Czas dostawy: 1 TYDZIEŃ
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Proszek Kraj pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: USP, EP, KOSHER Czas dostawy: W ciągu 3-5 dni roboczych
CAS: CAS: 111-62-6

Szybki podgląd

Nazwa produktu: ETHYL OLEATE
Synonimy: ester etylowy kwasu (Z) -9-oktadecenowego; ester (Z) -9-oktadecenoikwasu etylowego; ester 9-oktadekenoikwasowy (Z) -, ester etylowy; ester cis-oktadec-9-enoicacydowy; -9-oktadekenian, (Z) -9-oktadekenian etylu, etylcis-9-oktadekenian
CAS: 111-62-6
MF: C20H38O2
MW: 310,51
EINECS: 203-889-5
Stopień: Klasa farmaceutyczna
Przechowywanie: cieniowanie, ograniczona konserwacja
Wygląd: klarowna jasnożółta oleista ciecz
Zastosowanie: Otrzymano przez hydrolizę różnych tłuszczów i olejów zwierzęcych i roślinnych.
Kategorie produktów: Biochemia, estry kwasów tłuszczowych (plastyfikator), materiały funkcjonalne, wyższe kwasy tłuszczowe i wyższe alkohole, plastyfikator, nienasycone wyższe estry kwasów tłuszczowych, pochodne i lipidy kwasów tłuszczowych, glicerole

Temperatura topnienia: 32 ° C (świeci)
Temperatura wrzenia: 216-218 ° C15 mm Hg
gęstość: 0,87 g / ml w 25 ° C (oświetlone)
FEMA: 2450
współczynnik załamania światła: n20 / D 1,451 (świeci)
Fp:> 230 ° F
temp. przechowywania: 20 ° C
Wrażliwe: delikatne
Merck: 6828
BRN: 1727318


Opis

EO jest rozpuszczalnikiem, który rozpuszcza proszek steroidowy, ale jego celem jest zwiększenie lepkości roztworu. Jest to cienki i drogi olej produkowany z etanolu używanego jako środek zmiękczający gumę, rozpuszczalnik powszechnie stosowany jako nasz roztwór matrycy steroidowej. Zapewnia płynny i bezbolesny zastrzyk i będzie zawieszony w wyższym stężeniu niż tylko związki olejowe. (Zrobi 100 mg / ml sacharozy całkowicie bezbolesne) i ponieważ jest to rozpuszczalnik, który pozwala na użycie mniejszej ilości benzoesanu benzylu w mieszaninie, ale BA jest nadal używany do utrzymania sterylności.

Oleinian etylu stosuje się jako rozpuszczalnik w preparatach farmaceutycznych zawierających substancje lipofilowe, takie jak steroidy. [2] Może być również stosowany jako smar i plastyfikator. Oleate jako dodatek do żywności przez Food and Drug Administration pod „jadalnymi dodatkami bezpośrednio do dodatków do żywności dla ludzi” w celu dostosowania. Oleinian etylu jest estrem kwasu tłuszczowego utworzonym przez kondensację kwasu oleinowego i etanolu, jest bezbarwną do jasnożółtej cieczą, olejem etanolowym w zatruciu etanolem przez organizm. Oleinian etylu jest stosowany jako rozpuszczalnik w preparatach farmaceutycznych, z udziałem substancji lipofilowych, takich jak steroidy, a także jako smary i plastyfikatory. Oleinian jako dodatek do żywności jest regulowany przez Food and Drug Administration w „Dodatkach do żywności, które umożliwiają bezpośredni dostęp do żywności do spożycia przez ludzi”, a oleinian etylu został zidentyfikowany jako feromon substratu u pszczół.


Podanie

Oleinian etylu jest jednym z estrów etylowych kwasów tłuszczowych (FAEE) powstających w organizmie po spożyciu etanolu. Coraz więcej doniesień na temat FAE, takich jak ester etylowy kwasu oleinowego, jest toksycznym podłożem w etanolu (trzustka, wątroba, serce i mózg). Jednym ze spekulacji jest to, że oleinian etylu może być toksycznym medium alkoholu w zespole alkoholowym płodu. Doustne przyjmowanie oleinianu etylu zostało dokładnie przebadane i może być bezpiecznie przyjmowane doustnie z powodu szybkiej degradacji przewodu pokarmowego. Obecnie Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków nie zatwierdziła żadnego wstrzykiwalnego oleinianu etylu. Jednak jest on stosowany jako nośnik do domięśniowego dostarczania leku przez aptekę złożoną, aw niektórych przypadkach dzienna dawka progestyny ​​może być przygotowana do podtrzymania ciąży. Nigdy nie stosowano oleinianu etylu bezpiecznie podczas ciąży matki i płodu

Octan etylu BP / EP jest materiałem o jakości farmaceutycznej do wielu zastosowań, takich jak preparaty farmaceutyczne, żywność, kosmetyki oraz produkty dla zdrowia i urody. Olej z kwasu octowego może działać jako rozpuszczalnik, połysk i środek zmiękczający skórę. Jest doskonałym rozpuszczalnikiem i dobrym środkiem nawilżającym. Nadaje się do pielęgnacji skóry, pielęgnacji włosów i makijażu.


Stosowanie

Oleinian etylu może być stosowany do różnych celów. Jest powszechnie stosowany jako rozpuszczalnik w preparatach farmaceutycznych leków zwykle w sterydach. Może być również stosowany jako plastyfikator i środek smarny. Innym typowym zastosowaniem oleinianu etylu jest środek nawilżający. Doskonale nadaje się do pielęgnacji włosów, pielęgnacji skóry i kosmetyków kolorowych. Ta substancja chemiczna jest również stosowana jako dodatek do żywności, chociaż jest regulowana przez Food and Drug Administration. Wynika to z faktu, że oleinian etylu jest uważany za toksyczny mediator alkoholu, który może prowadzić do zespołu alkoholowego płodu. Jednak badania wykazały, że doustne spożycie tego związku chemicznego jest bezpieczne i nie ma szkodliwych skutków. W rzeczywistości jest on uważany za nośnik dostarczania leku progesteronu na co dzień, jako wsparcie ciążowe przez apteki. Ponieważ jednak obecnie nie prowadzi się badań, obecnie nie ma żadnych wyników dotyczących wpływu na matkę i płód


EO używane do krótkich estrów

Olean etylowy jest nośnikiem. Świetnie nadaje się do krótkich estrów, takich jak octan, propionian i fenylopropionian, do zwiększania stężenia tych estrów bez rozbijania.

Wiele osób uważa, że ​​etylowy oleinian tworzy bezbolesne zastrzyki, podczas gdy inni nie czują tego samego. Sugerowałbym tylko oleinian etylowy dla krótkich estrów w celu zmniejszenia bólu i zwiększenia koncentracji.

Możesz użyć stężenia 50/50 oleinianu etylu i oleju, takiego jak nasiona bawełny lub pestki winogron, aby zwiększyć stężenie NPP do 200 mg / ml bez uszkodzenia.
Można nawet rozważyć połączenie 50-50 EO i GSO. EO sprawia, że ​​przekładnia staje się cieńsza, a niektórzy sugerują bardziej bezbolesne. Z drugiej strony, niektórzy faceci nie radzą sobie dobrze z EO i powoduje to ból. EO szkodzi również plastikowemu / gumowemu końcowi tłoka strzykawki, więc nie możesz trzymać sprzętu w strzykawce na czas przechowywania.

Jeśli zauważysz, istnieje trend ... generalnie długie estry utrzymują się łatwiej przy wyższych stężeniach i wymagają mniej rozpuszczalnika (EO / BB) niż krótkie estry.

COA

Obiekt testowy Specyfikacja Wynik
Wartość kwasowa (mgKOH / g) (mgKOH / g) ≤0,5% 0,27
Wartość jodu (g12 / 100 g) (g12 / 100 g) 75,0-90,0 84,5
Wartość zmydlania ((mgKOH / g) 177,0-188,0 184
Całkowita zawartość estrów% ≥98% 99,3%
Zawartość wody(%) ≤0,1% 0,05
Wygląd Żółtawy przezroczysty płyn Spotykać się
Kolor (metoda żelazo-kobaltowa) () ≤3 2
Wniosek Ten produkt spełnia powyższe wymagania dotyczące specyfikacji jakości

Szczegóły kontaktu
Yuanhang Bio-pharmaceutical Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ida

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)