Yuanhang Bio-Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Jesteśmy Twoim zaufanym źródłem wysokiej jakości sterydów w Chinach.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Zwiększ Male Glamour Metandienone / Dianabol CAS : 72-63-9 Musclebuilding Efficient And Safe Delivery

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
zawsze przynosisz mi dobre wieści, takie jak twoja obsługa. Cialis jest dobry, zmieniłem się w HULK. Teraz jestem naprawdę sexy.

—— Glen (USA)

Pobierz Benzociane dziś rano, próbowałem, duże zdrętwienie na języku, wiem, że to dobrze. Nie mogę się doczekać, kiedy złożę ci drugie zamówienie.

—— Jose (UK)

Jestem nową ręką w tej dziedzinie, twoja cierpliwość wpuściła mnie w nowy świat. Uczucie jest świetne. Poproszę o więcej półfabrykatu od ciebie, przyjacielu.

—— Michael (USA)

Dzięki, dostałem paczkę wczoraj i test jest dobry. Zapłacę ci jutro za kolejne zamówienie. Szczęśliwego biznesu z tobą.

—— Kenny (UK)

jesteś niesamowity. Zawsze możesz to zrobić, mój prawdziwy przyjaciel.

—— Rabin (Szwecja)

Im Online Czat teraz

Zwiększ Male Glamour Metandienone / Dianabol CAS : 72-63-9 Musclebuilding Efficient And Safe Delivery

Chiny Zwiększ Male Glamour Metandienone / Dianabol CAS : 72-63-9 Musclebuilding Efficient And Safe Delivery dostawca
Zwiększ Male Glamour Metandienone / Dianabol CAS : 72-63-9 Musclebuilding Efficient And Safe Delivery dostawca Zwiększ Male Glamour Metandienone / Dianabol CAS : 72-63-9 Musclebuilding Efficient And Safe Delivery dostawca

Duży Obraz :  Zwiększ Male Glamour Metandienone / Dianabol CAS : 72-63-9 Musclebuilding Efficient And Safe Delivery

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YuanHang
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 72-63-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: pakiet przebranie
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 100KG
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa handlowa: YuanHang Orzecznictwo: ISO9001
Minimalne zamówienie: 10g Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin Serii: Doustne steroidy anaboliczne
CAS: 72-63-9

Zwiększ Male Glamour Metandienone / Dianabol CAS: 72-63-9 Musclebuilding Efficient and Safe Delivery

Szybki podgląd:

Nazwa produktu Metandienone
Inna nazwa Dianabol
Numer rejestru CAS 72-63-9
EINECS 200-787-2
Formuła molekularna C20H28O2
Waga molekularna 300,43512
Struktura molekularna Dianabol Oral Anabolic Athletes Steroids CAS 72-63-9 / Methandienone, Positive IR / UV
Temperatura topnienia 165-166 ° C
Specyficzna rotacja optyczna + 9,3 °
Analiza 99,8%
Podanie materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, Anabolin. Jako męski hormon i hormony anaboliczne. W przypadku przewlekłej wyniszczającej choroby, skarłowaciałych dzieci, osteoporozy, hiperlipidemii.

Opis:

Podobnie jak testosteron i Anadrol 50, Dianabol jest silnym sterydem, ale także takim, który wywołuje zauważalne skutki uboczne. Na początek methandrostenolone jest dość estrogenny.


Ginekomastia jest często problemem podczas leczenia i może pojawić się dość wcześnie w cyklu (szczególnie, gdy stosowane są wyższe dawki).

Ginekomastia jest często problemem podczas leczenia i może pojawić się dość wcześnie w cyklu (szczególnie, gdy stosowane są wyższe dawki). Jednocześnie zatrzymanie wody może stać się poważnym problemem, powodującym znaczną utratę definicji mięśni, zarówno podskórnej, jak i tłuszczowej. Osoby wrażliwe mogą zatem chcieć utrzymać estrogen pod kontrolą, dodając antyestrogen, taki jak Nolvadex i / lub Proviron. Lepsze leki Arimidex, Femara lub Aromasin (antiaromatase) byłyby lepszym wyborem, gdyby były dostępne.

Aplikacje:

Dbol jest powszechnie spotykany w formie doustnej (różowe lub niebieskie tabletki w większości przypadków), nawet on można znaleźć w formie do wstrzykiwania (pod nazwą Reforvit -B lub 25mg Methandrostenolone zmieszanego z witaminą B).
Dianabol jest doustnym sterydem 17aa (17 alfa alkilowanym), co oznacza, że ​​zmienił swój 17eme łańcuch węglowy, aby umożliwić jego przetrwanie do pierwszego przejścia przez wątrobę, a następnie wejść do krwiobiegu.

Dianabol nieznacznie zwiększy ciśnienie krwi i jest również hepatotoksyczny (zły dla wątroby), dlatego należy zachować ostrożność w jego stosowaniu i stosować niezbędne środki ochrony. W badaniach niektórzy sportowcy przyjmowali 100 mg dziennie, bez skutków ubocznych.

Wyniki tego badania: Wykonane w ciągu 80 lat badanie to miało na celu wstrzyknięcie silnej dawki Dianabolu pacjentom badanym (100 mg / dobę przez 6 tygodni). Zmniejszyło to poziom testosteronu o około 40% w porównaniu z jego normalną szybkością, GH w osoczu spadło o około jedną trzecią, LH zmniejszyło się o około 80%, a FSH również spadło o około jedną trzecią.

Tkanka tłuszczowa nie zwiększyła się znacząco, podczas gdy masa mięśniowa beztłuszczowa wzrosła o 2 7 kg u badanych (przy średnim wzroście zaobserwowanym 3,3 kg mięśni). Naukowcy doszli zatem do wniosku, że Dianabol łatwo zwiększa suchą masę, siłę i wydajność.

Nasza firma:

Yuanhang Biomedical Technology Co., Ltd. jest jednym z najlepszych dostawców chemikaliów w Chinach. Posiada profesjonalny zespół specjalizujący się w produkcji proszków sterydowych, zastrzyków steroidowych, peptydów, chemicznych leków syntetycznych, surowców farmaceutycznych i leków weterynaryjnych. Nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję, obsługę i marketing. Posiadamy uprawnienia do eksportu i importu oraz ponad 10 lat doświadczenia w eksporcie.

Nasza firma jest zaangażowana w utrzymanie i ulepszanie każdego etapu naszej działalności oraz aktywne utrzymywanie relacji z naszymi klientami, aby jak najlepiej zaspokoić ich potrzeby. Wszystkie produkty na naszej stronie internetowej mogą zostać wysłane - oznacza to, że mamy zapasy i możemy je wysłać w ciągu 48 godzin od rozliczenia płatności.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, zapewnimy Ci naszą najlepszą obsługę, najbardziej rozsądną cenę, po raz drugi klienci mogą korzystać ze zniżek, długoterminowa współpraca zapewni Ci więcej satysfakcjonujących rabatów. Możesz nam zaufać. Zapewniamy doskonałą obsługę i staramy się spełnić wszystkie potrzeby naszych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną przez e-mail lub Whatsapp, znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie z wszelkimi trudnościami i mamy nadzieję na przyjemną współpracę z Tobą.

Chciałbym również podkreślić, że mamy produkty wysokiej jakości, najlepszą cenę, pierwszorzędną obsługę, wysoką efektywność dostaw, posiadamy zapasy, dzięki czemu możemy dostarczyć szybko w dniu nadejścia płatności.

Witamy nowych i starych klientów z różnych dziedzin życia, aby skontaktować się z nami w celu ustanowienia szczęśliwych, przyszłych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu!

Przewaga konkurencyjna:

Nasza firma jest fabryką specjalizującą się w produkcji chińskiego przemysłu farmaceutycznego od wielu lat. Zajmujemy obszar dostawy naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Puerto Rico, Tajlandia, Izrael itd.

1. Metoda płatności: T / T, Western Union, Moneygram, Bitcoin

2. Ostrożne pakowanie. Najlepszy pakiet do wyboru może bezpiecznie przejść przez zwyczaje. Lub, jeśli masz swój własny idealny sposób, możesz również wziąć to pod uwagę.

3. Najwyższa jakość. Gwarancja wysokiej jakości, gdy problem zostanie znaleziony, pakiet zostanie dla Ciebie ponownie wysłany.

4. Bezpieczny transport: ekspresowy (FedEx, UPS, DHL, EMS), lotniczy. Najbardziej profesjonalni spedytorzy polecą Ci to.

5. Posiadamy zapasy, abyśmy mogli dostarczyć szybko w dniu otrzymania płatności. Specjalne okoliczności zostaną wysłane w ciągu 3-7 dni roboczych, mam nadzieję, że zrozumiesz.

6. Zapewniaj entuzjastyczną obsługę posprzedażną przez całą dobę. Ze względu na różnicę czasu możesz nie być w stanie natychmiast odpowiedzieć. Mam nadzieję, że zrozumiesz, ale po otrzymaniu informacji odpowiemy natychmiast, a wszelkie problemy, które rozwiążesz, zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

7. Po złożeniu dużego zamówienia otrzymasz zniżkę. Mam nadzieję, że poczujesz naszą szczerość i staniesz się naszym przyjacielem. Długoterminowe ceny współpracy będą korzystniejsze.

8. Oprócz relacji między kupującym a sprzedającym, mam nadzieję być przyjacielem, który dzieli się historiami w twoim życiu. Możesz komunikować się ze mną, gdy jesteś szczęśliwy lub nieszczęśliwy, i zwolnij presję.

Produkty gorącej sprzedaży:

SERIA TESTOSTERONOWA:
1 Testosteron CAS: 58-22-0
2 Enantan testosteronu CAS: 315-37-7
3 Octan testosteronu CAS: 1045-69-8
4 Propionian testosteronu CAS: 57-85-2
5 Cypionian testosteronu CAS: 58-20-8
6 Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8
7 Izokapronian testosteronu CAS: 15262-86-9
8 Dekanonian testosteronu CAS: 5721-91-5
9 Testosteron Sustanon 250
10 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0
11 Metylotestosteron (17-alfa-metylo-testosteron) CAS: 65-04-3
12 Metylotestosteron (17-metylotestosteron) CAS: 58-18-4
13 Metylotestosteron CAS: 1039-17-4
14 Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu, octan Clostebolu) CAS: 855-19-6
15

Oral turinabol

(4-chlorodehydrometylotestosteron)

CAS: 2446-23-3
16 Mestanolone CAS: 521-11-9
17 Stanolon (androstanolon) CAS: 521-18-6
18 Mesterolone (Proviron) CAS: 1424-00-6
19 Fluoxymesteron (Halotestin) CAS: 76-43-7

SERIA TRENBOLONE
1 Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) CAS: 10161-34-9
2 Trenbolon Enanthate (parabolan) CAS: 10161-33-8
3 Metribolon (metylotrienolon) CAS: 965-93-5
4 Heksahydrobenzyl węglan trenbolonu CAS: 23454-33-3
5 Tibolon CAS: 5630-53-5

SERIA DROSTANOLONE
1 Drostanolon Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0
2 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1
3 Superdrol Powder (metylo-drostanolon) CAS: 3381-88-2

Sterydy doustne
1 Oxymetholone (Anadrol) CAS: 434-07-1
2 Oxandrolone (Anavar) CAS: 53-39-4
3 Stanozolol (Winstrol) CAS: 10418-03-8
4 Methandrostenolone (Dianabol, methandienone) CAS: 72-63-9

Male Enhancement
1 Cialis (Tadalafil) CAS: 171596-29-5
2 Cytrynian sildenafilu CAS: 171599-83-0
3 Mesylan Sildenafilu (Sildenafil) CAS: 139755-91-2
4 Sildenafil (Viagra) CAS: 139755-83-2
5 wardenafil (Levitra) CAS: 831217-01-7
6 Avanafil CAS: 330784-47-9
7 Acetildenafil (Hongdenafil) CAS: 831217-01-7
8 Dapoksetyna CAS: 119356-77-3
9 HCl dapoksetyny CAS: 1071929-03-7
10 Dutasteryd CAS: 164656-23-9
11 Finasteryd CAS: 98319-26-7
12 Johimbina HCl CAS: 65-19-0

Szczegóły kontaktu
Yuanhang Bio-pharmaceutical Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sio

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)